Részletek >
00.000.000
00.000.000

7. blogger felajánlás: Francia desszertes és csokis csomag Praliné Paradicsomtól

2014. november 22. 08:37

Praliné Paradicsom. A hely, ahol minden az édességek és a csokoládé körül forog. A Paradicsom közepén pedig Zsuzsi ül, és sok-sok elképesztő finomság kerül ki a keze alól. Tudását megosztja blogja olvasóival is. Harmadik éve rukkol elő olyan ajándékkal, amire mindig óriási az érdeklődés. Nincs ez másként idén sem, de ha lehet fokozni eddigi felajánlásait, hát most azt is megtette. Szántó Tiborral karöltve csokoládé orgiát varázsolnak majd a nyertes elé.

A sokrétű és nagyon impozáns felajánlás részletei Zsuzsi blogján olvashatóak.

A nyeremények 2014. november 16-30. között itt gyűlnek össze, 2014. december 1-14. között pedig itt lehet felajánlásokat tenni, és 1000 Ft = 1 virtuális sorsjegy értéken a sorsjegyeket kiválasztani.

Zsuzsi, nagyon köszönjük, hogy velünk vagy!